Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií v pod kategórií Obchodných podmienok.


Úvod » PLYNOVÉ KARTUŠE » Technické plynové kartuše

Technické plynové kartuše

Technické plynové kartuše

Plynové kartuše obsahujú rôzne množstvá a zmesi LPG alebo iných technický plynov. Plynové kartuše delíme všeobecne podľa typu pripojenia na prepichovacia a ventilové, kedy ventilové rozdeľujeme ďalej na plynové kartuše so závitom, s bajonetovým upínaním alebo ako plniča.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Plynová kartuša 330 gempty
NOVACET plynová kartuša 330 g Plyn podobných vlastností ako plyny typu MAP Teplota plameňa v kombinácii NOVACET - kyslík je 3100 ° C Teplota plameňa v kombinácii NOVACET - vzduch je 2200 ° C Plynová

naša cena 10,50 EUR

skladom

Novacet PLUS kartušaempty
Novacet PLUS kartuša Plyn podobných vlastností ako plyny typu MAP Technický plyn (zmes propán butánu a pridaných aditív) vhodný pre použitie aj dnom nahor vďaka vnútri umiestnenej hube, ktorá na seba

naša cena 13,50 EUR

skladom

 

Technické plynové kartuše

Plynové kartuše obsahujú rôzne množstvá a zmesi LPG alebo iných technický plynov. Plynové kartuše delíme všeobecne podľa typu pripojenia na prepichovacia a ventilové, kedy ventilové rozdeľujeme ďalej na plynové kartuše so závitom, s bajonetovým upínaním alebo ako plniča. Všetky nami dodávané plynové kartuše spĺňajú najnovšie normy a vyhlášky vrátane najvyššej čistoty a kvality plynu.
Plynové kartuše majú pri správnom skladovaní neobmedzenú životnosť (výnimku tvorí iba RevelGas 1726).